СПИСОК магістерських робіт

магістрів 2 року навчання

група “ІНФОРМАТИКА” кафедри ТТП на 2020-2021 н.р.


П.І.Б. студента Тема магістерської роботи Науковий керівник
1. Андрейчук Анастасія Віталіївна Пошук схожих зображень за допомогою глибокого метричного навчання Доц. Панченко Т.В.
2. Величко Дмитро Олексійович
3. Гірченко Людмила Андріївна Управління процесом координації у соціотехнічній системі Проф. Дорошенко А.Ю.
4. Жук Ілля Ігорович Розробка системи автоматизації бізнес-процесів елеватора Доц. Омельчук Л.Л.
5. Журавель Надія Володимирівна Контейнеризація веб-застосунків Доц. Кузенко В.Ф.
6. Зюбрицька Юлія Вячеславівна
7. Качур Роман Володимирович
8. Мирошниченко Марія Миколаївна Реалізація системи складання розкладу в навчальних закладах Доц.Омельчук Л.Л.
9. Михайлов Нікіта Олегович Платформа для міжнародної доставки посилок мандрівниками Доц.Омельчук Л.Л.
10. Мітічкін Дмитро Сергійович Автоматизація процесу розробки робочих програм навчальних дисциплін для закладів вищої освіти Доц.Омельчук Л.Л.
11. Назаркевич Ганна Ярославівна
12. Онищенко Ігор Орестович Аналіз семантичної подібності речень з використанням методів штучного інтелекту Проф. Марченко О.О.,консультант Шкільняк С.С.
13. Панькін Володимир Миколайович
14. Попович Андрій Дмитрович
15. Сукач Юлія Вікторівна Програмна система управління якістю програмного забезпечення Доц. Ткаченко О.М.
16. Халецький Богдан Вадимович
17. Чемерис Павло Олександрович
18. Тищенко Богдан Владиславович

група “ІНФОРМАТИКА” кафедри ТТП на 2019-2020 н.р.


П.І.Б.студента Тема магістерської роботи Науковий керівник
1. Анохіна Юлія Анатоліївна Розробка соціальної мережі з використанням Laravel і Vue.js Доц. Панченко Т.В.
2. Буткевич Анастасія Ігорівна Проектування та розробка програмного забезпечення аналізу та прогнозування попиту на товарну продукцію Доц. Волохов В.М.
3. Веремійчук Катерина Володимирівна Розробка моделі прогнозування поширення covid-19 Доц. Панченко Т.В.
4. Кудрик Дмитро Олесевич Розробка програмного забезпечення для перевірки веб-сайтів на вразливість К.п.н., Русіна Н.Г.
5. Лобецький Андрій Михайлович Проектування та розробка програмної системи автоматизації процесів логістики Доц. Волохов В.М.
6. Ткаченко Костянтин Максимович Дослідження методів автоматичного розпізнавання тексту та чисел на зображенні методами Data Science К.ф.-м.н. Федорова М.В.
7. Трофімова Анна Костянтинівна Розробка веб-додатку обліку робочого часу співробітників Доц.Панченко Т.В.
8. Харчук Віталій Володимирович Розробка комп'ютерної гри "Шахи" на платформі Unity Доц. Кузенко В.Ф.
9. Чешулько Микита Геннадійович Розробка генетичних алгоритмів мовою програмування RUST Доц. Кузенко В.Ф.
10. Шевченко Дмитро Валерійович Розробка системи розподілу та фільтрації інтернет трафіку Доц. Панченко Т.В.