Вручення дипломів випускникам - бакалаврам та магістрам факультету комп'ютерних наук та кібернетики

3 червня 2019 р.
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

До уваги випускників - 2019 року!!!

12.06.2018 року о 12.00 в аудиторії 01 відбудеться вручення дипломів випускникам - магістрам факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

.
10.07.2018 року о 12.00 в аудиторії 01 відбудеться вручення дипломів випускникам - бакалаврам факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

ПРОГРАМА розвитку кафедри моделювання складних систем

21 травня 2019 р.
  • Оголошення

ПРОГРАМА розвитку кафедри моделювання складних систем факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Орієнтований план розвитку кафедри моделювання складних систем підготував кандидат фізико-математичних наук, доцент Черній Дмитро Іванович.

Обговорено і прийнято за основу рішенням кафедри (витяг із протоколу засідання кафедри №10 від 16 травня 2019р.)

14 травня 2019 р.
  • Вступнику
  • Оголошення

Додатковий іспит в магістратуру на освітню програму «Математичні методи штучного інтелекту» денної форми навчання з елементами дуальної освіти буде проведений  23 травня, 30 травня.

Для реєстрації на іспит Вам необхідно відправити:

1. Лист на пошту a.foya@samsung.com з темою листа Samsung R&D Institute Ukraine | Internship - Dual Education 2019-2020 | Name Surname (згідно з вашим закордонний паспортом)

2. Ваше резюме

Детальніше про підготовка до сертифікаційного тесту Samsung

Онлайн-опитування від "Інституту модернізації змісту освіти"

26 квітня 2019 р.
  • Оголошення

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" проводить анкетування на тему: "Впровадження автономності українських закладів вищої  освіти  в контексті європейського досвіду університетської автономії".
Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варінт відповіді. Участь в опитуванні є добровільною.

Анкета для науково-педагогічних правцівників;

Анкета для студентів.