Олімпіада з програмування АСМ ІСРС

18 квітня 2018 р.
  • Олімпіади

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з  програмування АСМ ІСРС відбудеться в суботу 21 квітня 2018 р.

Відкриття олімпіади о 9.00 в ауд. 01 факультету компютерних наук та кібернетики.

Реєстрація розпочнеться о 9.30 в к. 231.

Мовами програмування на змаганнях є C/C++, Javа та Python.

Кібернетик Крак Ю.В. – серед новообраних членів-кореспондентів НАН України у 2018 р.

13 квітня 2018 р.
  • Вітаємо

7 березня 2018 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України.

По Відділенню інформатики НАН України членом-кореспондентом НАН України був обраний завідувач кафедри теоретичної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, професор КРАК Юрій Васильович.

Щиро вітаємо співробітника факультету комп’ютерних наук та кібернетики Крака Ю.В. з високою відзнакою його наукової роботи!

День відкритих дверей!

5 квітня 2018 р.
  • Вступнику
  • Оголошення

Шановні учні випускних класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій України, запрошуємо вас на день відкритих дверей, який відбудуться 05.05.2018 об 14:00 в аудиторії №25 навчального корпусу факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

Відвідавши даний захід, ви зможете дізнатися більше про факультет, специфіку навчання та студентського життя, а також поспілкуватися з викладачами та студентами факультету.

Вручення дипломів випускникам - магістрам факультету комп'ютерних наук та кібернетики

5 квітня 2018 р.
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

До уваги випускників - магістрів 2018 року!!!

2 липня 2018 року о 12.30 в аудиторії 01 відбудеться вручення дипломів випускникам - магістрам факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.