Відкрита лекція Бертрана Меєра

23 січня 2020 р.
  • Семінари та конференції
  • Оголошення

Шановні студенти, аспіранти та викладачі, кафедра інтелектуальних програмних систем запрошує вас відвідати відкриту лекцію Object Structure Analysis: Everything You Always Wanted to Know About Your Program, яку прочитає професор Бертран Меєр — французький академік, консультант в галузі комп'ютерних мов, розробник мови програмування Eiffel.

Лекція відбудеться 24.01.2020 (п'ятниця) о 12:00 в аудиторії № 01 навчального корпусу факультету комп'ютерних наук та кібернетики. Детальніше.

Black Sea Science 2020

10 січня 2020 р.
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

Запрошуємо взяти участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» за напрямом "Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка". Метою конкурсу є розширення міжнародних зв'язків, залучення студентів до участі в наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності. Участь в конкурсі безкоштовна. Детальніше.


семінар «Логіка та її застосування» присвячений Всесвітньому Дню Логіки

26 грудня 2019 р.
  • Семінари та конференції

Запрошуємо Вас взяти участь у Другому семінарі «Логіка та її застосування», присвяченому Всесвітньому Дню Логіки.

Засідання відбудуться 14 січня 2020, початок о 10:30, аудиторія 01, факультет комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київ, Україна (03680, м. Київ, проспект Глушкова, 4д).

Детальніше.

стажування у Міністерстві фінансів України

26 грудня 2019 р.
  • Кар’єрні можливості
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

Запрошуємо усіх вмотивованих та прагнучих змінювати країну прийняти участь у конкурсі для проходження стажування у Міністерстві фінансів України!

Стажування відбуватиметься в експертній групі з питань макроекономічного прогнозування Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. 

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном  050 918 65 11 або lysenko@minfin.gov.ua

Детальніше.