30 серпня 2019 р.
  • Вітаємо
  • Фотозвіти

Сьогодні 30 серпня у актовій залі Інституту післядипломної освіти пройшла урочиста подія – посвята у першокурсники.

Їх прийшли привітати керівництво факультету, викладачі та гості. Декан факультету Анатолій Анісімов зазначив, що математичні професії сьогодні затребувані в Україні та світі. Навчатися на факультеті – складно, але цікаво. Тим більше, що навчання тут – практично-орієнтоване! Кращі та наполегливі студенти мають можливість пройти стажування в таких IT-лідерах як Google, Microsoft, Facebook, GlobalLogic, EPAM, Infopulse. Детальніше..

30 серпня 2019 року посвята в першокурсники

5 серпня 2019 р.

*******************************************
30 серпня 2019 року о 12.00 в актовій залі Інституту післядипломної освіти (за адресою: вулиця Васильківська 36) відбудеться посвята в першокурсники факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

*******************************************

Вручення дипломів випускникам - бакалаврам та магістрам факультету комп'ютерних наук та кібернетики

3 червня 2019 р.
  • Оголошення

До уваги випускників - 2019 року!!!

12.06.2018 року о 12.00 в аудиторії 01 відбудеться вручення дипломів випускникам - магістрам факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

.
10.07.2018 року о 12.00 в аудиторії 01 відбудеться вручення дипломів випускникам - бакалаврам факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

ПРОГРАМА розвитку кафедри моделювання складних систем

21 травня 2019 р.
  • Оголошення

ПРОГРАМА розвитку кафедри моделювання складних систем факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Орієнтований план розвитку кафедри моделювання складних систем підготував кандидат фізико-математичних наук, доцент Черній Дмитро Іванович.

Обговорено і прийнято за основу рішенням кафедри (витяг із протоколу засідання кафедри №10 від 16 травня 2019р.)