Українські студентські змагання з кібербезпеки у форматі Сapture the Flag (CTF)

30 січня 2023 р.
  • Інформація для студентів

Запрошуємо студенів взяти участь в Українських студентських змаганнях із кібербезпеки у форматі Capture the Flag - UA30CTF які відбудуться  25 лютого 2023 року.

CTF – це командні змагання, метою яких є оцінка вміння учасників атакувати та захищати комп’ютерні системи.

Мета змагання: підвищення професійних навичок та компетентностей учасників змагання, обмін досвідом та нетворкінг, проведення змагання національного рівня.

Рівень змагань - як для тих, хто вперше гратиме у CTF, так і для досвідчених учасників. Будуть завдання, що не вимагають спеціальних знань. Але будуть й складні завдання.
Для участі у змаганнях треба бути просунутим користувачем ПК, цікавитися інформаційною безпекою та не боятися вивчати щось нове. Навички програмування будуть вашою перевагою.
Кожному гравцю знадобиться ноутбук з Wi-Fi-адаптером та зарядним пристроєм. Все необхідне програмне забезпечення ви зможете знайти в інтернеті, про це організатори додатково повідомлять зареєстрованим командам.

20 січня 2023 р.
  • Кар’єрні можливості
  • Інформація для студентів

Допоки тривають канікули, пригадаємо, як минув перший семестр для студентів 1 курсу ФКНК КНУ імені Тараса Шевченка, які навчаються на програмі з елементами дуальної освіти від SoftServe.

Усього за 3 місяці наші першокурсники уже встигли:

🔹Відвідати офіс компанії в Києві.

🔹Долучитися до 10 воркшопів про основи технологій і ролей фахівців у ІТ.

🔹Пройшли тестування та отримали сертифікати про успішне завершення перших модулів!

Продовжуємо в тому ж ритмі. Адже за ними - Перемога та майбутнє України!

3 січня 2023 р.
  • Фотозвіти
  • Оголошення

Шановні студенти, волонтери та співробітники факультету!

Щиро вдячні компанії "Вікна-Стар" та усім небайдужим, хто після ракетного обстрілу приєднався до прибирання корпусу нашого факультету й території університету від розбитого скла та закриття вибитих вікон плівкою для захисту приміщень.

2 січня 2023 р.
  • Оголошення

31 грудня 2022, внаслідок ворожого ракетного обстрілу значних ушкоджень зазнала будівля корпусу факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Випускники факультету комп’ютерних наук та кібернетики оголошують збір для відновлення приміщень корпусу за допомогою  БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НЕЗАЛЕЖНЕ МАЙБУТНЄ» (@cfindfuturehttps://cfif.charity).

Кожен, хто має можливість долучитись до відбудови нашого корпусу може зробити благодійний внесок за реквізитами:

Одержувач: БФ "Незалежне майбутнє" БО.

IBAN:

UA153052990000026009020136925 – Euro

UA153052990000026008010129857 – USD

UA193052990000026008040130430 – UAN

USDT (TRC20) - TJZ4GoZEGX48nvgYSz59PoaAEk36GrPQmB

SWIFT – PBANUA2X

ЄДРПОУ 44772449 (зверніть увагу, що оскільки одержувачем є благодійна організація, уважно перевіряйте введення IBAN).

04213, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду 48, кв. 16

П/р АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Обов'язково зазначте призначення платежу – «Благодійна допомога для кібернетиків».

Щиро вдячні за допомогу!