Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

7 листопада 2019 р.
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 12 листопада о 14.00 годині в аудиторії 123 Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14. Узяти участь у конкурсі можуть студенти УCІХ спеціальностей факультетів та інститутів Університету. Детально.

4 листопада 2019 р.
  • Семінари та конференції
  • Кар’єрні можливості

3 листопада, до студентів факультету завітав представник корпорації Google, software engineer Остап Столярчук. Він розповів про Clean Code та про його важливість для сучасного процесу розробки ПЗ.

Також, спеціально для присутніх було проведено воркшоп з цікавими case-studies.На прикладах розробники показали варіанти гарного та поганого коду.

За традицією, студентам розповіли про можливі стажування та інтернатуру для студентів бакалаврату та магістратури в Google. А після виступу була цікава вікторина для учасників з призами від Google!

28 жовтня 2019 р.
  • Семінари та конференції
  • Фотозвіти

23 жовтня 2019 року, о 12.20, в читальної залі бібліотеки факультету комп’ютерних наук та кібернетики, запрошений  із університету Нельсона Мандели (ПАР) - професор  Литвин І.М представив лекцію-презентацію на тему "Нові моделі опису циклів у складних фінансових системах". Після лекції відбулося обговорення  наукових питань та дискусія з обробки даних і методів моделювання з  провідними дослідниками  та студентами факультету комп’ютерних наук та кібернетики, а також інших наукових підрозділів університету. Детальніше.

28 жовтня 2019 р.
  • Семінари та конференції
  • Кар’єрні можливості

24 жовтня 2019 року на факультет комп'ютерних наук та кібернетики завітали представники компанії FACEBOOK. Зустріч була організована компаніями Hackaton Expert та ACM. Гості розповіли студентам-кібернетикам про нові можливості у світі інформаційних технологій, а саме про нові розробки компанії у сфері розпізнавання мови, про загальну теорію та сучасні методи розпізнавання мовлення. Детальніше.