Факультет комп’ютерних наук та кібернетики, Український підрозділ ACM та Hackathon Expert Group запрошують на зустріч з представниками Facebook Inc.

18 жовтня 2017 р.
  • Семінари та конференції
  • Кар’єрні можливості
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

23.10.2017 р. о 15:30 в ауд. 01 ви зможете дізнатися від представників Facebook Inc. про внутрішню інфраструктуру компанії. Лектори: О. Коркуна та А. Чернуха, інженери програмного забезпечення у компанії Facebook Inc.

24.10.2017 р. – інтерв’ю на стажування. Зацікавленим студентам потрібно подати резюме до 10:00 20.10.2017 р. за адресою carmenymwan@fb.com.Тема листа: “Taras Shevchenko National University of Kiev – CV – Interview Consideration: 24 October”.

Детальніше...

Міжнародна наукова конференція "Теоретичні та прикладні аспекти побудови програмних систем" (TAAPSD-2017)

27 вересня 2017 р.
  • Семінари та конференції

Шановні студенти, аспіранти та викладачі, факультет комп'ютерних наук та кібернетики запрошує вас взяти участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції "Теоретичні та прикладні аспекти побудови прикладних систем" (TAAPSD'2017), яка відбудеться 4-8 грудня 2017 року на базі факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Детальніше...

XVIІ Міжнародна науково-технічна конференція ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ

25 вересня 2017 р.
  • Семінари та конференції

Інститут проблем штучного інтелекту МОН  і НАН України та партнери-організатори запрошують взяти участь у роботі XVII Міжнародної науково-технічної конференції "ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ" (AIIS'2017), що відбудеться в м. Києві на базі факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В рамках конференції для молодих науковців буде проведена Міжнародна наукова молодіжна школа "СИСТЕМИ ТА ЗАСОБИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"Детальніше...

Норвезько-українська літня школа з оцінки вразливості критичної інфраструктури

6 вересня 2017 р.
  • Семінари та конференції

На Факультеті комп'ютерних наук та кібернетики Киїівського національного університету імені Тараса Шевченка 20-31 серпня 2017 року працювала Тараса Шевченка працювала міжнародна «Норвезько-українська літня школа з оцінки вразливості критичної інфраструктури в пост-радянський період: на прикладі України».
Більше інформації за посиланням.