СП факультету кібернетики — це вищий виконавчий орган студентського самоврядування на факультеті. Він складається зі студентів факультету і може офіційно представляти позицію кібернетиків в різних сферах освітньої діяльності колективу факультету кібернетики. Студентський парламент бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, покликаних всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.
Метою діяльності СП факультету кібернетики є:
 • допомога у самореалізації студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результати своєї праці;
 • удосконалення навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи;
 • зростання соціальної активності серед студентської молоді;
 • забезпечення виховання духовності, культури студентів;
 • організація дозвілля і побуту.
Основними завданнями СП факультету кібернетики є:
 • захист прав та представлення інтересів студентів та аспірантів у стосунках з адміністрацією, громадськими організаціями, державними органами;
 • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
 • сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об'єднань, клубів за інтересами та координація їх діяльності;
 • забезпечення інформаційної, правової, психологічної та іншої допомоги студентам (спільно з відповідними службами Факультету, Університету), представництво в колегіальних, представницьких, робочих, дорадчих органах Факультету та їхніх структурних підрозділах;
 • організація співробітництва із студентами інших вищих навчальних закладів, молодіжними організаціями;
 • сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Факультету;
 • встановлення зв'язків з органами студентського самоврядування інших факультетів, вищих навчальних закладів України та інших країн.
Студентський парламент створено шляхом прямої представницької демократії через делегатів від усіх академічних груп. У своїй роботі він керується Положенням про Студентське самоврядування на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка та іншими нормативно-правовими актами.
Департаменти СП факультету кібернетики:
 • освітньо-науковий;
 • спортивно-туристичний;
 • інформаційний;
 • культурно-мистецький.

РМВ  ФКНК — це добровільне об’єднання студентів та аспірантів факультету комп'ютерних наук та кібернетики, яке сприяє розвитку науки та виникненню інтересу до наукової роботи в молодіжному середовищі факультету.
Метою діяльності РМВ  ФКНК є:
 • створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів та аспірантів факультету комп'ютерних наук та кібернетики, розвитку в них наукового мислення та навичок дослідницької роботи;
 • популяризація фізико-математичних та технічних наук на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики та поза його межами;
 • розвиток інноваційної діяльності;
 • організація та проведення різноманітних наукових заходів.
Завдання РМВ факультету комп'ютерних наук та кібернетики:
 • залучення студентів та аспірантів, що навчаються на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики, до науково-дослідницької роботи;
 • підтримка студентів та аспірантів факультету кібернетики та надання їм всебічної допомоги в науковій діяльності;
 • сприяння розвитку співробітництва студентів, аспірантів та вчених різних вищих навчальних закладів України та інших країн;
 • організація різноманітних наукових заходів;
 • інформування студентів та аспірантів факультету комп'ютерних наук та кібернетики про конкурси на здобуття стипендій та грантів, програми обміну та стажування;
 • висування кандидатур кращих студентів та аспірантів факультету комп'ютерних наук та кібернетики на здобуття премій, грантів та стипендій;
 • здійснення інших видів діяльності, що відповідають поставленим цілям і не суперечать документам, що регламентують діяльність РМВ  ФКНК.

Основні проекти РМВ  ФКНК

Наукове товариство займається науково-організаційною, інформаційною та інтелектуаьлно-розважальною діяльністю, втілюючи в життя цікаві та актуальні проекти для студентства.
Основні проекти РМВ  ФКНК:
Окрім цього РМВ  ФКНК займається організацією різного роду заходів, таких як відкриті лекції, круглі столи; допомагає та проводить перший етап стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA», проводить презентації кафедр для студентів факультету комп'ютерних наук та кібернетики.
Організація неподілена на відділи чи департаменти. Проте, за кожним учасником закріплена певна кількість завдань. Завдання можуть бути як короткочасними, тобто тривати протягом кількох тижнів чи місяців, так і потребувати постійного систематичного виконання. Завдання члени РМВ  ФКНК отримують відповідно до їхніх бажань, інтересів та можливостей. Впродовж розробки чи реалізації певного проекту участь у ньому беруть усі члени товариства.

Профспілка — це об'єднана організація співробітників та студентів Університету. Це єдина в Україні громадська організація, яка володіє потужною законодавчою базою, що дозволяє вирішувати різноманітні питання, які можуть виникнути протягом всього навчання в Університеті.
Профбюро студентів факультету комп'ютерних наук та кібернетики є структурною одиницею Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Склад Профбюро факультету комп'ютерних наук та кібернетики:
 1. Близнюк Олександр – голова профбюро студентів факультету комп'ютерних наук та кібернетики
 2. Ніщик Олексій – заступник голови профбюро студентів
 3. Баранова Ксенія – секретар профбюро студентів
 4. Кисилевський Андрій – соціальний департамент, відповідальний за проїзні квитки
 5. Сорока Євгенія – туристичний департамент
 6. Василенко Оксана – культурно-мистецький департамент
 7. Полякова Олена – інформаційний департамент
 8. Домненко Богдан – профорг 1 курсу
 9. Ткачук Дмитро – профорг 2 курсу
 10. Мартем'янова Катерина – профорг 3 курсу
 11. Красовська Катерина – профорг 4 курсу
 12. Солом'янюк Інга – профорг 5 курсу

Гуртожитку факультету комп'ютерних наук та кібернетики присвоєний порядковий номер 16 серед інших гуртожитків Університету. На сьогодні це гостинний дім для більш ніж 600 студентів та аспірантів.

Гуртожиток знаходиться за адресою вул. Сєченова 6, що неподалік станції метро "Васильківська", що дозволяє за досить невеликий час без проблем дістатися в майже будь-яке місце Києва.
Будівля гуртожитку була споруджена у 70-х роках минулого століття. Планування будівлі передбачає наявність двох частин, з’єднаних між собою капітальним переходом. Будівля дев’ятиповерхова, на кожному поверсі 9 блоків, з них 3 – чотирикімнатних, 5 – двокімнатних, 1 – трикімнатний. Крім того, на кожному поверсі розташовані 2 кухні та 2 кімнати для прання та сушіння білизни.
В гуртожитку працює спортзал, де студенти у вільний від навчання час можуть займатися спортом. В холі гуртожитку стоїть фортепіано.
Для забезпечення доступу студентів до управління устроєм в гуртожитку створена та активно працює Студентська рада.
Таким чином, іногороднім студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка створені всі умови для комфортного проживання, навчання та відпочинку.

Контакти

 • Адреса: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, гуртожиток № 16, 03127 Україна, Київ, вул. Сєченова 6.
 • Телефон: +38(044) 257-20-67
 • Web: http://hostel16.univ.kiev.ua

Останні новини

Проекти СП факультету:

 • Студентський куратор. За кожною групою першого курсу закріпляється студент-куратор. Він готовий відповідати на різноманітні питання, доводити до відома першокурсників інформацію, яка стосується учбового процесу, громадської діяльності і багато чого іншого.
 • День знань. День початку навчального року. Першокурсники вступають в абсолютно нове життя. Тому цей день для них найбільш хвилюючий і незабутній. Проходить посвята в лави «Студента» та урочисте вручення студентських квитків.
 • День першокурсника. Не дочекавшись перших іспитів, ми випробовуємо першокурсників на міцність. Після довгої та наполегливої підготовки будуть лунати вірші, пісні під гітару чи то клавіші фортепіано, гуморески та кумедні вистави, чи то акробатичні номери. Це день, коли першокурсники мають чудовий шанс показати себе, познайомитися зі своїми однолітками і не тільки, та ще й отримати свої перші оцінки від вже досвідчених студентів факультету, які традиційно присуджують призи най-найкращим.
 • Міс та Містер Кібернетики. Концерт-конкурс краси, на якому обирається жіноче та чоловіче обличчя факультету. Це іспит вроди, кмітливості та шарму. Студенти дефілюють, співають, танцюють, декламують вірші та відповідають на цікаві, а іноді й каверзні, питання.
 • Українська весна. Свято українського національного колориту: вечорниці, автентична українська музика та танці, вишиванки, вареники та великий коровай. Це унікальна можливість відчути всю щирість та яскравість нашої культури та отримати неймовірне задоволення від неї.
 • День Факультету кібернетики. Весна наповнена для факультету кібернетики особливим змістом, адже саме в цей період факультет святкує свій День народження. Ви зможете прийняти участь у традиційному квесті, урочистистому концерті та святковій вечірці в клубі. Акордом вишуканості та краси є щорічний Віденський бал. Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. Якщо Ви відчуваєте її ритм, маєте бажання навчитися вальсувати, приємно провести час та відчути атмосферу епохи королів, вдихніть на повну!
 • Консультант абітурієнта. Студентський парламент намагається сприяти роботі приймальної комісії університету в якості консультантів абітурієнтів. Метою є ознайомлення абітурієнтів з процесом навчання в університеті, діяльністю органів студентського самоврядування, можливостями реалізації свого наукового та творчого потенціалу з метою популяризації та заохочення талановитих, розумних осіб, що подають документи до вузу.
 • Ярмарок вакансій Імпульс. Спеціалізований захід, де роботодавці та студенти/випускники мають можливість зустрітися один з одним. Роботодавці презентують свої компанії, наявні вакансії, програми стажувань або молодіжні програми набору, формують у відвідувачів бренд роботодавця. Студенти/випускники мають змогу вручити своє резюме, дізнатися про вимоги до кандидатів, записатися на співбесіду.
 • Інформаційний вісник факультету кібернетики. Студентський інформаційний бюлетень, офіційне друковане видання, що засноване та видається Студентським парламентом факультету.
 • Заходи до міжнародних свят: Дня студента, Дня Святого Валентина, 23 лютого, 8 березня.
 • Різноманітні вечірки. Розваги та відпочинок — ось що треба молодому студенту у перервах між навчанням, тож скликай друзів, знайомих та приходь!