СПИСОК бакалаврських робіт

студентів ІV курсу

кафедри МІ на 2020-2021 н.р.


П.І.Б.студента Тема бакалаврської роботи Науковий керівник
1 Альошко Олексій Олексійович Розробка web застосунку професор Терещенко Василь Миколайович
2 Біляк Дарія Олександрівна Цифрові підписи та їх застосування професор Анісімов Анатолій Васильович
3 Богусевич Олексій Олександрович Розробка системи реабілітації для військовослужбовців професор Терещенко Василь Миколайович
4 Волохович Ігор Ігорович Барроуза-Уіллера професор Анісімов Анатолій Васильович
5 Гаврилюк Мирослав Максимович Розпізнавання рукописного математичного тексту в реальному часі професор Терещенко Василь Миколайович
6 Гаврилюк Оксана Михайлівна Створення мобільної медичної діагностики професор Терещенко Василь Миколайович
7 Гуртовий Леонід Дмитрович Розробка мобільного додатку під платформу IOS доцент Деревянченко Олександр Валерійович
8 Денісенко Артем Сергійович Швидка автентифікація професор Анісімов Анатолій Васильович
9 Єрковіч Марко Драганович Методи класифікації/кластеризації ткстів природною мовою професор Марченко Олександр Олександрович
10 Зайчук Ілля Костянтинович
11 Кочетков Денис Олександрович Застосування геометричних структур та інструментів обчислювальної геометрії в комп'ютерному мистецтві професор Терещенко Василь Миколайович
12 Кругляк Юлія Вадимівна Розробка додатку «Live image» під Android професор Терещенко Василь Миколайович
13 Лопуляк Жанна Ярославівна Кластеризація користувачів на основі даних із соцмереж доцент Лівінська Ганна Володимирівна, консультант Марченко О.О.
14 Медовщук Віта Віталіївна Розробка та проектування мобільних систем. доцент Деревянченко Олександр Валерійович
15 Мирченко Аліна Георгіївна Розробка та проектування баз даних. доцент Деревянченко Олександр Валерійович
16 Морозюк Антон Юрійович Підвищення ефективності мультироздільникових кодів за допомогою стемінгу природномовного тексту доцент Завадський Ігор Олександрович
17 Решетніков Всеволод Сергійович Розробка web-додатку з back-end та front-end частинами доцент Деревянченко Олександр Валерійович
18 Роговий Антон Вадимович Сентимент аналіз професор Марченко Олександр Олександрович
19 Севериненко Наталія Олександрівна Розробка мобільного Android додатку доцент Деревянченко Олександр Валерійович
20 Семенов Ілля Максимович
21 Семерак Данило Остапович Децентралізована система контролю доступа з використанням криптографічних протоколів професор Анісімов Анатолій Васильович
22 Стречень Матвій Володимирович Покращення ефективності мультироздільникових кодів для природномовних текстів доцент Завадський Ігор Олександрович
23 Тара Олександр Миколайович Robust depth estimation from 2d image професор Терещенко Василь Миколайович
24 Титаренко Катерина Олексіївна Аналіз методів сегментації зображень для вирішення задач розуміння візуальних сцен професор Терещенко Василь Миколайович
25 Томаш Станіслав Миколайович Розробка системи для машинного перекладу віршів асистент Федорус Олексій Мстиславович
26 Федотов Дмитро Сергійович
27 Шевченко Максим Олексійович Блокчейн технології професор Анісімов Анатолій Васильович
28 Щербіна Марія Сергіївна Атомарний обмін криптовалют професор Анісімов Анатолій Васильович
29 Бондар Михайло Павлович

кафедри МІ на 2019-2020 н.р.


П.І.Б.студента Тема бакалаврської роботи Науковий керівник
1 Антоненко Вероніка Сергіївна Розробка кросплатформенного мобільного додатку для створення фотомозаїки за допомогою фреймворку Flutter професор Вергунова Ірина Миколаївна
2 Балака Ганна Петрівна Створення інтерактивного додатку для малювання професор Терещенко Василь Миколайович
3 Бас Максим Олександрович Розподілена симуляція рідини за допомогою технології ПАРКС асистент Федорус Олексій Мстиславович
4 Бездушний Вадим Дмитрович Захищені обчислення в алгоритмах машинного навчання асистент Бобиль Богдан Володимирович
5 Бившева Анастасія Михайлівна Створення інтерактивного додатку для малювання професор Терещенко Василь Миколайович
6 Болібок Андрій Олександрович Інформаційна система “Вчена рада факультету” професор Вергунова Ірина Миколаївна
7 Борзяк Андрій Володимирович Побудова єдиного алгоритмічного середовища для розв'язання задач обчислювальної геометрії на основі діаграми Вороного професор Терещенко Василь Миколайович
8 Боровик Олег Миколайович Обробка природної мови за допомогою автоматичного машинного навчання професор Терещенко Василь Миколайович
9 Васильєв Андрій Сергійович Оптимальне розташування сенсорів на поверхні довільної форми професор Терещенко Василь Миколайович
10 Грицишен Святослав Костянтинович Розробка системи пошуку відеоінформації доцент Деревянченко Олександр Валерійович
11 Давиденко Олексій Анатолійович Виявлення об'єктів за допомогою автоматичного машинного навчання професор Терещенко Василь Миколайович
12 Делікатний Єгор Юрійович Рендеринг зображення з застосування функції дістані професор Терещенко Василь Миколайович
13 Єрмілов Олександр Михайлович Створення персонального асистенту на основі чат-боту з використанням нейронних мереж асистент Бобиль Богдан Володимирович
14 Закала Павло Андрійович Видозмінення об'єктів за допомогою автоматичного машинного навчання професор Терещенко Василь Миколайович
15 Зектер Микола Іванович Навчання з підкріпленням в одночасних іграх для двох гравців асистент Бобиль Богдан Володимирович
16 Ісоєва Мар'ям Назурлоївна Автоматичне генерування зв'язних природномовних текстів професор Марченко Олександр Олександрович
17 Іщук Дарина Олександрівна Створення додатку для відеоконференцій для людей із вадами зору асистент Бобиль Богдан Володимирович
18 Куценко Іван Михайлович Розробка розширення "Продаж авіаквитків" для Dynamics 365 Business Central професор Вергунова Ірина Миколаївна
19 Макаревич Олександр Васильович Тренування мобелі BERT для української мови доцент Лівінська Ганна Володимирівна
20 Нємченко Гліб Костянтинович Створення додатку для відеоконференцій для людей із вадами зору асистент Бобиль Богдан Володимирович
21 Плакидюк Влад Олегович Розробка системи ПАРКС-CUDA з використанням хмарних технологій. доцент Деревянченко Олександр Валерійович
22 Тохтаров Селім Рустемович Нейронний машинний переклад асистент Бобиль Богдан Володимирович
23 Трєскунов Денис Олегович Квантові алгоритми машинного навчання професор Терещенко Василь Миколайович
24 Франчук Іван Олегович Розробка ігрового бота на основі генетичних алгоритмів професор Глибовець Микола Миколайович
25 Чернякін Дмитро Миколайович Дослідження реверсивних мультироздільникових кодів доцент Завадський Ігор Олександрович
26 Чудаков Семен Сергійович Розробка єдиного алгоритмічного середовища для розв'язання комплексу задач візуалізації на базі стратегії "розділяй-та-володарюй" професор Терещенко Василь Миколайович.
27 Чудаков Тимофій Сергійович Дослідження та оптимізація методів стиснення текстових даних доцент Завадський Ігор Олександрович
28 Шемчук Сергій Тарасович Розробка телеграм-бота для збору, фільтрації та пошуку новин доцент Деревянченко Олександр Валерійович
29 Шульженко Данило Миколайович Нейронні мережі. Інтелектуальні системи асистент Тарануха Володимир Юрійович