мобільність з метою навчання / викладання у рамках програми Erasmus+

Oct. 30, 2023
  • Career opportunities
  • Information for students
  • Announcements

Університет м. Лаквіла (Італія) приймає заявки на участь у мобільності з метою навчання / викладання у рамках програми Erasmus+

Детальніше

Поточні результати опитування випускників факультету

Oct. 27, 2023
  • Announcements

Факультет комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 20.09.2021 здійснює  постійне опитування випускників.


Станом на 27.10.2023 в опитуванні взяло участь 112 випускників факультету. З попередніми результатами цього опитування можна ознайомитися за посиланням.

Випускники, які ще не встигли висловити свої думки з приводу навчання на нашому факультеті можуть це зробити за постійним посиланням.

Гран-прі України з програмування

Sept. 1, 2023
  • Announcements

У вересні 2023 року відбудеться Гран-Прі (ГП) України з програмування.

Учасниками ГП є студенти, школярі, професійні і розробники, що брали участь в олімпіадах з інформатики та програмування під час навчання, викладачі.

В ГП України беруть участь команди двох типів: команди-автори (які запропонували задачі в problemset) та звичайні команди. ГП України проводиться по спільному проблемсету для усіх команд, але заліки для авторів і не-авторів окремі. Для не-авторів змагання проводиться по звичайним ICPC правилам, для авторів правила дещо відрізняються.

Офіційними мовами ГП,  є англійська та українська мови. Мовами програмування є  С++, Pascal, Java, С#, Python, JavaScript тощо.