КОНКУРС GLUSHKOVCYBER-2023, ПРИСВЯЧЕНИЙ 100-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.М. ГЛУШКОВА

March 22, 2023
  • Information for students

Інститут кібернетики імені Глушкова НАН України, Ужгородський національний університет та ГО «Молодіжна організація науковців України» оголосили про початок конкурсу для студентів, аспірантів і молодих учених GlushkovCYBER-2023. 

Його мета полягає у пошуку талановитої молоді, яка здатна генерувати цікаві ідеї та знаходити розв’язання непересічних задач, а також популяризація науки у молодіжному середовищі. Цьогорічний конкурс «Алгебраїчне мистецтво» буде складатись із двох незалежних частин, присвячених моделюванню та програмуванню. 

Планується визначити переможців серед учасників, а також скласти рейтинг навчальних закладів. Лауреати конкурсу отримають грошові призи, а кращі роботи будуть опубліковані у науково-технічному журналі «Проблеми керування та інформатики»✍. 

Детальніше: https://bit.ly/3Tunttz

тренінг "Як підготувати публікацію" для студентів, 10 березня, 15.00

March 7, 2023
  • Information for students

Тренінг спрямований на формування мотивації до наукової роботи у студентів, ознайомлення з інструментами та методологією підготовки наукових публікацій, а також на оволодіння навичками написання публікацій.

Під час тренінгу будуть проаналізовані типи та особливості наукових публікацій,  можливості для опублікування праць молодих вчених, а також обговорене застосування існуючих інструментів для підготовки наукових публікацій.

Тренери:  Капустян Олена Анатоліївна, д.ф.-м.н., заступник декана факультету комп'ютерних наук та кібернетики з наукової та міжнародної роботи, доцент кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Розора Ірина Василівна, д.ф.-м.н., доцент, завідувачка кафедри прикладної статистики факультету комп'ютерних наук та кібернетики, заступник головного редактора журналу "Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: фізико-математичні науки" 

Тренінг відбудеться в режимі онлайн у пʼятницю, 10 березня 2023 року о 15:00

Посилання на zoom Join Zoom Meeting

Очікувана тривалість тренінгу - 90 хв. 

Поставити питання перед тренінгом можна за формою  Тренінг "Як підготувати публікацію"

XXI міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна — 2023»

March 3, 2023
  • Seminars and conferences

Запрошуємо прийняти участь XXI міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна — 2023», яка відбудеться 14 квітня 2023 р.

Реєстрація та подача тез до 31 березня 2023р. 

Реєстрація учасників за посиланням: https://goo.gl/YDdiYE

Шаблон оформлення тез на сайті https://probability.knu.ua/shv2023/

Надіслані тези пройдуть рецензування!

Подальші деталі будуть повідомленні в листі-підтвердженні участі.

Тези, оформлені згідно шаблону (максимальний обсяг – одна сторінка), потрібно надіслати на узгодження науковому керівнику.

Фінальну версію тез науковий керівник до 31 березня 2023 р. повинен надіслати на адресу: mehmat.knu@gmail.com

УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТСЬКІ ЗМАГАННЯ З КІБЕРБЕЗПЕКИ У ФОРМАТІ СAPTURE THE FLAG (CTF)

Feb. 26, 2023
  • Congratulations

Держспецзв'язку за підтримки проєкту EU4DigitalUA, що фінансується ЄС, провела змагання з кібербезпеки UA30CTF. 

У змаганні взяли участь 156 студентів III-VI курсів із 22 закладів вищої освіти України.

Змагання проходили у форматі гри #Jeopardy CTF. Протягом шести годин команди вирішували 25 завдань як на логіку, так і на пошук та експлуатацію вразливостей, у поєднанні з вирішенням цікавих логічних завдань.

Друге місце зайняла команда – Ghost of Sheva («Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка») 

У складі команди окрім студентів факультету інформаційних технологій, був студент 4 курсу ОПП "Інформатика" - Носков Андрій.

Наші вітання чемпіонам!