Подвійне дипломування між КНУ та університетом Л'Аквілі

Підписано угоду про подвійне дипломування між КНУ та університетом Л'Аквілі. 

У зв’язку з підписанням у 2022 р. нового Консорціуму для міжнародної подвійної магістерської програми з математики із застосуванням у дійсному світі (RealMaths), діяльність магістерської програми подвійних дипломів з Університетом м. Лаквіла була розширена на дві освітні програми факультету комп’ютерних наук та кібернетики – для ОП «Прикладна математика» і ОП «Системи і методи прийняття рішень».

Зустріч програми подвійних дипломів 21.06.2022

В 2019/20 навчальному році 3 студента 1 року магістратури спеціальності Прикладна математика навчаються за даною програмою.

В 2018/19 навч. році 6 студентів магістрів 1 курсу спеціальності Прикладна математика навчаються за даною програмою.


Міжнародний освітній проект CPEA-LT-2016/10003 «Поглиблена спільна освітньо-наукова програма з управління ризиками в промисловості та сервісах в умовах глобальних економічних, технологічних та екологічних змін: розширена версія»

З 2017 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка реалізується міжнародний освітній проект CPEA-LT-2016/10003 «Поглиблена спільна освітньо-наукова програма з управління ризиками в промисловості та сервісах в умовах глобальних економічних, технологічних та екологічних змін: розширена версія».

МІЖНАРОДНА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ RealMaths

ФАКУЛЬТЕТ КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК ТА КІБЕРНЕТИКИ (КНУТШ) спільно з ФАКУЛЬТЕТОМ ІНЖЕНЕРІЇ, КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК ТА МАТЕМАТИКИ (UAQ, УНІВЕРСИТЕТ м. ЛАКВІЛА, ІТАЛІЯ) запрошує мотивованих кандидатів до участі у міжнародній магістерській програмі подвійних дипломів RealMaths.

Детальна інформація.

Заява (СМПР)

Заява (ПМ)

МІЖНАРОДНА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ REALMATHS 2023-2024

МІЖНАРОДНА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ REALMATHS 2023-2024