У нашого декана Анатолія Васильовича Анісімова – ювілей!

15 червня 2018 р.
  • Вітаємо

Колектив факультету комп’ютерних наук та кібернетики сердечно вітає Вас з Днем народження!

Майже усе Ваше життя пов’язано з нашим факультетом. Ви створили кафедру математичної інформатики, потужну наукову школу. Співробітники глибоко поважають і цінують Вас. Ваші високі організаційні здібності, талант спілкування та відданість справі є прикладом для нас. Вас обожнюють студенти та аспіранти, і, звісно, співробітники. Ми впевнені, що Ваша енергійність, молода душа і закоханість у життя на довгі роки будуть сприяти подальшому зміцненню колективу!

Кібернетик Крак Ю.В. – серед новообраних членів-кореспондентів НАН України у 2018 р.

13 квітня 2018 р.
  • Вітаємо

7 березня 2018 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України.

       По Відділенню інформатики НАН України членом-кореспондентом НАН України був обраний завідувач кафедри теоретичної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, професор КРАК Юрій Васильович. 

Щиро вітаємо співробітника факультету комп’ютерних наук та кібернетики Крака Ю.В. з високою відзнакою його наукової роботи!

Детальніше

Вітаємо з ювілеєм!

20 лютого 2018 р.
  • Вітаємо

20 лютого 2018 р. святкує свій 60-річний ювілей професор кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень Мащенко Сергій Олегович!

Сергій Олегович – відомий учений у галузі теорії прийняття рішень, теорії ігор. Його шанують колеги, поважає адміністрація факультету, люблять студенти та аспіранти. Зичимо Мащенку Сергію Олеговичу міцного здоров’я, натхнення у науковій та педагогічній роботі, сімейного затишку та добробуту!

Щиро вітаємо нашого видатного колегу із славним ювілеєм!

3 вересня 2017 р.
  • Вітаємо
  • Фотозвіти

1 вересня відбулася урочиста посвята у першокурсники Факультету комп'ютерних наук та кібернетики. Свято відвідали декан факультету, заступник декана та завідувачі кафедр. Майбутні студенти познайомилися зі своїми кураторами-викладачами, кураторами-студентами та одногрупниками.