Професору Наконечному Олександру Григоровичу – 75!

8 січня 2021 р.
  • Вітаємо

9 січня 2021 року відзначає славний ювілей професор Олександр Григорович Наконечний – відомий математик, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень факультету комп’ютерних наук та кібернетики, Заслужений працівник освіти України, заслужений професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Колектив факультету комп’ютерних наук та кібернетики щиро вітає ювіляра і зичить шановному Олександру Григоровичу міцного здоров’я, творчого довголіття, натхненної праці на благо України!

Детальніше.

Панченко Т.В. став одним з трьох фіналістів премії IT Awards у номінації IT Education у 2020 році.

21 грудня 2020 р.
  • Вітаємо

Ukrainian IT Awards — це щорічна найпрестижніша премія в галузі IT, яка відзначає найкращих IT-фахівців країни. Конкурс започаткований у 2012 році компанією SoftServе. Організатором цьогорічної премії є найбільша профільна IT-спільнота — IT Ukraine Association.

Доцент факультету комп’ютерних наук та кібернетики Панченко Тарас Володимирович був визнаний одним з найвпливовіших інноваторів ІТ-освіти, які прагнуть сталого розвитку як для своєї справи, так і для всієї країни, та сприяють розвитку технологій та інновацій в України та поширенню слави про нас як технологічної нації, за проведення хакатонів як лідер Hackathon Expert Group та інших подій і зустрічей студентів та школярів з провідними експертами та практиками галузі, а також за надання можливостей для невпинного розвитку професійних та гнучких навичок і компетентностей молоді.

Панченко Т.В. став одним з трьох фіналістів премії IT Awards у номінації IT Education у 2020 році.

14 вересня 2020 р.
  • Вітаємо
  • Оголошення

10 вересня 2020 року виповнилось би 90 років з дня народження видатного українського математика, академіка НАНУ, доктора фізико-математичних наук, професора Анатолія Володимировича Скорохода.

А.В.Скороход закінчив механіко-математичний факультет КНУ ім.Т.Г.Шевченка у 1953 році. Працював у інституті математики НАН України та одночасно викладав у Київському університеті. Наукові дослідження вченого присвячені теорії стохастичних диференціальних рівнянь, граничним теоремам для випадкових процесів, розподілів у нескінченновимірних просторах. Він ввів поняття, широко відомі сучасним математикам-ймовірносникам: «простір Скорохода», «інтеграл Скорохода», «метрика Скорохода», «топологія Скорохода». Анатолій Володимирович опублікував понад 450 наукових робіт, серед яких 23 монографії, більшість яких перекладені та видані закордоном, понад 300 наукових статей у провідних журналах.  Детальніше.

30 серпня 2019 р.
  • Вітаємо
  • Інформація для студентів
  • Фотозвіти

Сьогодні 30 серпня у актовій залі Інституту післядипломної освіти пройшла урочиста подія – посвята у першокурсники. 

Їх прийшли привітати керівництво факультету, викладачі та гості. Декан факультету Анатолій Анісімов зазначив, що математичні професії сьогодні затребувані в Україні та світі. Навчатися на факультеті – складно, але цікаво. Кращі та наполегливі студенти мають можливість пройти стажування в таких IT-лідерах як Google, Microsoft, Facebook, GlobalLogic, EPAM, Infopulse.