Nov. 4, 2019
  • Seminars and conferences
  • Career opportunities

3 листопада, до студентів факультету завітав представник корпорації Google, software engineer Остап Столярчук. Він розповів про Clean Code та про його важливість для сучасного процесу розробки ПЗ.

Також, спеціально для присутніх було проведено воркшоп з цікавими case-studies.На прикладах розробники показали варіанти гарного та поганого коду.

За традицією, студентам розповіли про можливі стажування та інтернатуру для студентів бакалаврату та магістратури в Google. А після виступу була цікава вікторина для учасників з призами від Google!

Oct. 28, 2019
  • Seminars and conferences
  • Career opportunities

24 жовтня 2019 року на факультет комп'ютерних наук та кібернетики завітали представники компанії FACEBOOK. Зустріч була організована компаніями Hackaton Expert та ACM. Гості розповіли студентам-кібернетикам про нові можливості у світі інформаційних технологій, а саме про нові розробки компанії у сфері розпізнавання мови, про загальну теорію та сучасні методи розпізнавання мовлення. Детальніше.

IT – це космос!

Sept. 27, 2019
  • Career opportunities
  • Information for students

1. Розважатися на роботі.
2. Отримувати «плюшки» та повагу.
3. Мати свободу вибору.
4. Створювати інноваційні та потрібні людям продукти. 
5. Постійно дізнаватися щось нове. 
6. Працювати у відкритому до співпраці колективі.
7. Бути впевненим у завтрашньому дні.
8. Працювати без тиску та формальності.
9. Реалізувати себе як професіонала.
А яка 10-та причина?

27 вересня - "День інформаційних технологій та кібербезпеки"

Sept. 27, 2019
  • Career opportunities
  • Announcements

27 вересня на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики в рамках Всеукраїнського місячника кібербезпеки пройшла конференція "День інформаційних технологій та кібербезпеки" .

Експерти розповіли про сучасні тенденції у ІТ-світі та про можливості для студентів на ринку кібербезпеки.

Корисними були практичні кейси про боротьбу з шахрайством з кредитними картками та крадіжкою грошей з використанням ЕЦП користувачів. Окрім цього, директор Training Center Softpom by ERC Лебеденко Кіра розповіла про сертифікацію фахівців з кібербезпеки.