Nov. 4, 2019
  • Seminars and conferences
  • Career opportunities

3 листопада, до студентів факультету завітав представник корпорації Google, software engineer Остап Столярчук. Він розповів про Clean Code та про його важливість для сучасного процесу розробки ПЗ.

Також, спеціально для присутніх було проведено воркшоп з цікавими case-studies.На прикладах розробники показали варіанти гарного та поганого коду.

За традицією, студентам розповіли про можливі стажування та інтернатуру для студентів бакалаврату та магістратури в Google. А після виступу була цікава вікторина для учасників з призами від Google!

Oct. 28, 2019
  • Seminars and conferences
  • Photo reports

On October 23, 2019, at 12:20, the guest speaker - Professor Lіtvіne presented a lecture-presentation on "New models for describing cycles in complex financial systems". After the lecture there was a  discussion of scientific issues of modeling methods  and data processing    with leading researchers and students of the Faculty of Computer Science and Cybernetics,  and  as well as other scientific departments of the University. More details.

Oct. 28, 2019
  • Seminars and conferences
  • Career opportunities

24 жовтня 2019 року на факультет комп'ютерних наук та кібернетики завітали представники компанії FACEBOOK. Зустріч була організована компаніями Hackaton Expert та ACM. Гості розповіли студентам-кібернетикам про нові можливості у світі інформаційних технологій, а саме про нові розробки компанії у сфері розпізнавання мови, про загальну теорію та сучасні методи розпізнавання мовлення. Детальніше.

Міжнародна науково-технічна конференція «Штучний інтелект та інтелектуальні системи» (AIIS’2019)

Oct. 18, 2019
  • Seminars and conferences

15-17 жовтня 2019 року у нашому університеті відбулась знакова подія. Факультетом комп’ютерних наук та кібернетики спільно з Інститутом проблем штучного інтелекту МОН і НАН України за підтримки Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій проведено міжнародну науково-технічну конференцію «Штучний інтелект та інтелектуальні системи» (AIIS’2019), присвячену 50-річчю створення факультету. 

Детальніше