April 18, 2022
  • Seminars and conferences
  • Photo reports

Сила духу і мотивацій до нових наукових звершень та професійного розвитку – саме такий настрій панував серед учасників XX Міжнародної науково-практичної конференції воєнного часу «Шевченківська весна – 2022: Математика, статистика, механіка. Прикладна математика, комп’ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, системний аналіз», організованої механіко-математичним факультетом та факультетом комп’ютерних наук і кібернетики.

Найбільшою гордістю конференції стали її неймовірні учасники – студенти, аспіранти, молоді вчені, школярі із усіх куточків України. Організатори приємно вражені високим рівнем підготовлених тез та виступів – під час 6-ти годинного онлайн-марафону учасники зробили більше 40 змістовних доповідей. Ще більше волі до нових звершень додали виступи студентів із ВНЗ Харкова, рівень презентованих старшокласниками наукових результатів, активне обговорення результатів доповідей та взаємна підтримка учасників. Тематика робіт порадувала своєю широтою – від фундаментальних математичних питань теорії ймовірностей, математичного аналізу та алгебри, до сучасних та практичних задач data science та штучного інтелекту.

Дякуємо усім учасникам заходу за справжнє свято науки, яке відбулось в незалежності від надскладних обставин, в яких зараз перебуває Україна.

Кожному з нас – перемог і миру. Все буде Україна!


студентська конференція "Шевченківська весна – 2022"

March 28, 2022
  • Seminars and conferences
  • Information for students

Запрошуємо прийняти участь у студентській конференції «Шевченківська весна – 2022: Математика, статистика, механіка, прикладна математика, комп’ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, системний аналіз»

14-15 квітня 2022 р., дистанційно

Реєстрація та подача тез: до 7 квітня 2022 р.

Більше деталей на сайті конференції https://probability.knu.ua/shv2022/.

Круглий стіл «Перспективи розвитку дуальної освіти на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики»

Oct. 21, 2021
  • Seminars and conferences

21.10.2021 року на факультеті проведено круглий стіл «Перспективи розвитку дуальної освіти на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики» із представниками ІТ компаній: Samsung Україна, GlobalLogic, ЛУН.ua, Авора Лтд. Детальніше.

Міжуніверситетський круглий стіл “Розвиток інформатики та кібернетики очима сучасності: дослідження в рамках університетських програм”

May 4, 2021
  • Seminars and conferences

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та науковців взяти участь у засіданні круглого столу “Розвиток інформатики та кібернетики очима сучасності: дослідження в рамках університетських програм”, який розпочнеться 5 травня о 15:00  в режимі ZOOM-конференції.

Детальніше.