Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Nov. 7, 2019
  • Information for students
  • Announcements

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 12 листопада о 14.00 годині в аудиторії 123 Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14. Узяти участь у конкурсі можуть студенти УCІХ спеціальностей факультетів та інститутів Університету. Детально.

Nov. 4, 2019
  • Seminars and conferences
  • Career opportunities

3 листопада, до студентів факультету завітав представник корпорації Google, software engineer Остап Столярчук. Він розповів про Clean Code та про його важливість для сучасного процесу розробки ПЗ.

Також, спеціально для присутніх було проведено воркшоп з цікавими case-studies.На прикладах розробники показали варіанти гарного та поганого коду.

За традицією, студентам розповіли про можливі стажування та інтернатуру для студентів бакалаврату та магістратури в Google. А після виступу була цікава вікторина для учасників з призами від Google!

Oct. 28, 2019
  • Seminars and conferences
  • Photo reports

On October 23, 2019, at 12:20, the guest speaker - Professor Lіtvіne presented a lecture-presentation on "New models for describing cycles in complex financial systems". After the lecture there was a  discussion of scientific issues of modeling methods  and data processing    with leading researchers and students of the Faculty of Computer Science and Cybernetics,  and  as well as other scientific departments of the University. More details.

Oct. 28, 2019
  • Seminars and conferences
  • Career opportunities

24 жовтня 2019 року на факультет комп'ютерних наук та кібернетики завітали представники компанії FACEBOOK. Зустріч була організована компаніями Hackaton Expert та ACM. Гості розповіли студентам-кібернетикам про нові можливості у світі інформаційних технологій, а саме про нові розробки компанії у сфері розпізнавання мови, про загальну теорію та сучасні методи розпізнавання мовлення. Детальніше.